
SZMMSZ4679T1G
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
SZMMSZ4679T1G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: SOD-123. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SZMMSZ4679T1G.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 18.75 до 22.38 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOD-123 |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 900 mV @ 10 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 1 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Packaging: | Reel |
| Grade: | Automotive |
| Power - Max: | 500 mW |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Package / Case: | SOD-123 |
| Power Dissipation: | 0.5 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 2 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SZMMSZ4679T1G | 74 | від 18.75 грн 1+: 18.75 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SZMMSZ4679T1G | 3879 | від 20.28 грн 1+: 20.28 грн10+: 12.38 грн100+: 7.71 грн500+: 5.67 грн1000+: 5.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SZMMSZ4679T1G | 8872 | від 22.38 грн 1+: 22.38 грн10+: 14.48 грн100+: 9.09 грн500+: 6.43 грн1000+: 5.67 грн3000+: 3.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
