Зображення корпусу уточнюється
TPS54560DDAR
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
TPS54560DDAR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Single Diodes. Корпус: 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS54560DDAR.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 105.58 до 470.72 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Function: | Step-Down |
| Topology: | Buck, Split Rail |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 60V |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Output (Max): | 58.8V |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 0.8V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TPS54560DDAR | 2500 шт. | від 105.58 грн 1+: 105.58 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS54560DDAR | 1320 | від 393.78 грн 1+: 393.78 грн10+: 362.3 грн25+: 334.33 грн100+: 303.55 грн250+: 289.56 грн500+: 274.18 грн1000+: 232.91 грн2500+: 225.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS54560DDAR | 4491 | від 405.67 грн 1+: 405.67 грн10+: 310.55 грн25+: 286.74 грн100+: 260.52 грн250+: 250.19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS54560DDAR | 1937 | від 451.83 грн 1+: 451.83 грн3+: 435.04 грн4+: 283.97 грн10+: 267.88 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TPS54560DDA | 36 | від 470.72 грн 1+: 470.72 грн10+: 362.3 грн25+: 311.25 грн75+: 297.96 грн300+: 288.16 грн525+: 282.57 грн1050+: 274.88 грн2550+: 267.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
