Зображення корпусу уточнюється
UCC35705D
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
UCC35705D — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Single Diodes. Корпус: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UCC35705D.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 111.43 до 349.7 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Function: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Topology: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Output Phases: | 1 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 75 |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Frequency - Switching: | 1MHz |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 8.2V ~ 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UCC35705DGKTR | 1330 | від 111.43 грн 189+: 111.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UCC35705DGK | 2910 | від 114.93 грн 183+: 114.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UCC35705DTR | 14250 | від 126.85 грн 166+: 126.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UCC35705D | 46250 | від 149.97 грн 140+: 149.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UCC35705DGK | 19991 | від 189.92 грн 1+: 189.92 грн10+: 141.21 грн80+: 117.64 грн160+: 112.38 грн320+: 108.04 грн560+: 105.11 грн1040+: 102.36 грн2560+: 99.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UCC35705DGK | 2 | від 189.92 грн 1+: 189.92 грн10+: 141.56 грн25+: 117.03 грн80+: 112.13 грн240+: 107.92 грн560+: 104.42 грн1040+: 103.02 грн2560+: 98.11 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UCC35705DTR | 2281 | від 296.44 грн 1+: 296.44 грн10+: 196.23 грн25+: 178.71 грн100+: 152.07 грн250+: 144.37 грн500+: 129.65 грн1000+: 110.03 грн2500+: 105.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UCC35705D | 601 | від 349.7 грн 1+: 349.7 грн10+: 231.27 грн25+: 210.94 грн75+: 178.71 грн300+: 169.59 грн525+: 133.15 грн1050+: 129.65 грн3000+: 124.74 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
