
USBLC6-4SC6
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
USBLC6-4SC6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія TVS Diodes. Корпус: SOT-23-6. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників USBLC6-4SC6.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 4.54 до 56.06 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Steering (Rail to Rail) |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Power Line Protection: | Yes |
| Unidirectional Channels: | 4 |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 17V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 5.25V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 5A (8/20µs) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| USBLC6-4SC6 | 200 | від 4.54 грн 1+: 4.54 грн | vdmais | Купити |
| USBLC6-4SC6 | 118 шт. | від 6.16 грн 1+: 6.16 грн10+: 5.54 грн100+: 4.93 грн1000+: 4.62 грн5000+: 4.31 грн | Віаком | Купити |
| USBLC6-4SC6 | Є в наявності | від 7.73 грн 1+: 7.73 грн10+: 6.96 грн35+: 6.73 грн150+: 6.57 грн | IMRAD | Купити |
| USBLC6-4SC6 | 36 | від 9.44 грн 1+: 9.44 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| USBLC6-4SC6Y | 4 | від 21.3 грн 1+: 21.3 грн5+: 17.87 грн10+: 16.89 грн100+: 13.87 грн120+: 7.99 грн328+: 7.57 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| USBLC6-4SC6 | 10766 | від 23.19 грн 1+: 23.19 грн5+: 18.92 грн10+: 16.82 грн50+: 12.61 грн100+: 11.07 грн187+: 5.12 грн512+: 4.83 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| USBLC6-4SC6 | 30028 | від 35.81 грн 1+: 35.81 грн10+: 22.98 грн100+: 15.63 грн500+: 11.84 грн1000+: 10.58 грн3000+: 7.99 грн6000+: 7.36 грн9000+: 6.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| USBLC6-4SC6 | 77906 | від 39.94 грн 1+: 39.94 грн10+: 24.66 грн100+: 15.7 грн500+: 11.8 грн1000+: 10.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| USBLC6-4SC6-EV | 2630 | від 43.44 грн 1+: 43.44 грн10+: 26.77 грн100+: 17.07 грн500+: 12.87 грн1000+: 11.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| USBLC6-4SC6Y | 1974 | від 43.44 грн 1+: 43.44 грн10+: 27.33 грн100+: 18.99 грн500+: 15.42 грн1000+: 14.5 грн3000+: 11.56 грн6000+: 10.79 грн9000+: 9.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| USBLC6-4SC6Y | 15703 | від 56.06 грн 1+: 56.06 грн10+: 34.76 грн100+: 22.36 грн500+: 17.03 грн1000+: 15.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити TVS Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
