VS-70HFR160 — ціна та наявність в Україні
Порівняння цін та наявності у постачальників електронних компонентів.
Де купити VS-70HFR160
| Постачальник | Наявність | Ціна | Термін | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Поставка під замовлення | ||||
| TME | Поставка під замовлення | 868.51 грн | 2 тижні | Купити |
| Digi-Key | Поставка під замовлення | 1218 грн | 3 wks | Купити |
| Mouser | Поставка під замовлення | 1218.7 грн | 3 wks | Купити |
Основні характеристики
| Speed: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
|---|---|
| Package: | DO-203AB (DO-5) |
| Packaging: | Bulk |
| Technology: | Standard, Reverse Polarity |
| Mounting Type: | Chassis, Stud Mount |
| Package / Case: | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Capacitance @ Vr, F: | - |
| Drain-Source Voltage: | 1.46 V |
| Continuous Drain Current: | 70 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 4.5 mA @ 1600 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1600 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 70A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.46 V @ 220 A |
Аналоги та схожі компоненти
Популярні запити Diodes
Searchip Україна
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, наявність на локальних складах та поставку під замовлення.