
ZMY5.6G
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
ZMY5.6G — електронний компонент виробника Diotec Semiconductor, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-213AB, MELF. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ZMY5.6G.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 4.45 до 26.7 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Diotec Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | DO-213AB, MELF |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 nA @ 2 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -50°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1 W |
| Package / Case: | DO-213AB, MELF |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 1 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 5.6 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ZMY5.6G | 1000 шт. | від 4.45 грн 10+: 4.45 грн100+: 3.16 грн1000+: 2.85 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ZMY5.6G-DIO | 7288 | від 17.82 грн 1+: 17.82 грн10+: 11.79 грн100+: 7.61 грн277+: 3.49 грн762+: 3.3 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ZMY5.6G | 6042 | від 25.37 грн 1+: 25.37 грн10+: 18.06 грн100+: 12.58 грн500+: 11.03 грн1000+: 10.33 грн5000+: 7.59 грн10000+: 5.62 грн25000+: 5.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZMY5.6G | 7589 | від 26.7 грн 1+: 26.7 грн10+: 16.51 грн100+: 10.34 грн500+: 7.67 грн1000+: 6.81 грн2000+: 6.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
