
ZPD3.0
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
ZPD3.0 — електронний компонент виробника Diotec Semiconductor, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AH, DO-35, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ZPD3.0.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 3.49 до 9.14 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Diotec Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -50°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 500 mW |
| Package / Case: | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Power Dissipation: | 0.5 W |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 80 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 3 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ZPD3.0-DIO | 3750 | від 3.49 грн 25+: 3.49 грн100+: 2.78 грн500+: 2.09 грн1000+: 1.82 грн1250+: 0.79 грн3375+: 0.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ZPD3.0 | 9651 | від 7.03 грн 1+: 7.03 грн10+: 4.92 грн100+: 4.08 грн500+: 3.3 грн1000+: 2.81 грн5000+: 2.18 грн10000+: 1.41 грн25000+: 1.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZPD3.0 | 9654 | від 9.14 грн 1+: 9.14 грн10+: 5.69 грн100+: 3.51 грн500+: 2.53 грн1000+: 2.21 грн2000+: 1.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
