
ZPY5V6-TAP
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
ZPY5V6-TAP — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AL, DO-41, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ZPY5V6-TAP.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 12.64 до 51.98 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 nA @ 1.5 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 175°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Grade: | Automotive |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1.3 W |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Power Dissipation: | 1.3 W |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 1 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 5.6 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ZPY5V6-TAP | 8184 | від 12.64 грн 1+: 12.64 грн10+: 7.45 грн50+: 5.2 грн100+: 4.59 грн236+: 4.09 грн647+: 3.86 грн5000+: 3.72 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ZPY5V6-TAP | 24672 | від 51.98 грн 1+: 51.98 грн10+: 32.38 грн100+: 20.86 грн500+: 15.88 грн1000+: 12.85 грн2500+: 11.73 грн5000+: 10.68 грн10000+: 9.83 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZPY5V6-TAP | 1226 | від 51.98 грн 1+: 51.98 грн10+: 32.31 грн100+: 20.75 грн500+: 15.76 грн1000+: 14.15 грн2000+: 12.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
