Зображення корпусу уточнюється
LED7706
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
LED7706 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Displays. Корпус: 24-VFQFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LED7706.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 207.48 до 233.12 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topology: | Step-Up (Boost) |
| Frequency: | 250kHz ~ 1MHz |
| Voltage - Output: | 36V |
| Number of Outputs: | 6 |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Voltage - Supply (Max): | 36V |
| Voltage - Supply (Min): | 4.5V |
| Current - Output / Channel: | 30mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LED7706TR | 5 шт. | від 207.48 грн 1+: 207.48 грн10+: 193.65 грн100+: 179.82 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LED7706TR | 3055 | від 209.95 грн 1+: 209.95 грн10+: 156.58 грн25+: 143.24 грн100+: 128.5 грн250+: 121.47 грн500+: 118.67 грн1000+: 112.35 грн2000+: 109.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LED7706TR | 12705 | від 233.12 грн 1+: 233.12 грн10+: 174.77 грн25+: 160.23 грн100+: 144.24 грн250+: 136.61 грн500+: 134.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Displays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
