Зображення корпусу уточнюється
SA56-21GWA
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
SA56-21GWA — електронний компонент виробника Kingbright, категорія Displays. Корпус: 10-DIP (0.600", 15.24mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SA56-21GWA.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 36.4 до 171.33 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Kingbright |
|---|---|
| Корпус: | 10-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Drain-Source Voltage: | 2.2 V |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Color: | Green |
| Common Pin: | Common Anode |
| Display Type: | 7-Segment |
| Current - Test: | 20mA |
| Digit/Alpha Size: | 0.56" (14.22mm) |
| Size / Dimension: | 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) |
| Power Dissipation: | 62.5mW |
| Wavelength - Peak: | 565nm |
| Millicandela Rating: | 11mcd |
| Number of Characters: | 1 |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.2V |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SA56-21GWA | 6 | 36.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SA56-21GWA | 338 | від 155.88 грн 1+: 155.88 грн10+: 95.49 грн520+: 73.73 грн1000+: 67.06 грн5000+: 63.62 грн10000+: 61.51 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SA56-21GWA | 39 | від 171.33 грн 1+: 171.33 грн40+: 104.73 грн120+: 93.52 грн520+: 82.43 грн1000+: 78.6 грн2000+: 75.14 грн5000+: 71.38 грн10000+: 69.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Displays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
