Зображення корпусу уточнюється
SC56-11GWA
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
SC56-11GWA — електронний компонент виробника KINGBRIGHT ELECTRONIC, категорія Displays. Корпус: 10-DIP (0.600", 15.24mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SC56-11GWA.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 20.94 до 139.8 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | KINGBRIGHT ELECTRONIC |
|---|---|
| Корпус: | 10-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Drain-Source Voltage: | 2.2 V |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Color: | Green |
| Common Pin: | Common Cathode |
| Display Type: | 7-Segment |
| Current - Test: | 20mA |
| Digit/Alpha Size: | 0.56" (14.22mm) |
| Size / Dimension: | 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) |
| Power Dissipation: | 62.5mW |
| Wavelength - Peak: | 565nm |
| Millicandela Rating: | 11mcd |
| Number of Characters: | 1 |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.2V |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SC56-11GWA | 55 | від 20.94 грн 1+: 20.94 грн | Eurocom Components | Купити |
| SC56-11GWA | 54 | 34.7 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SC56-11GWA | 1344 | від 133.48 грн 1+: 133.48 грн10+: 83.6 грн16+: 61.12 грн44+: 57.61 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SC56-11GWA | 10763 | від 139.8 грн 1+: 139.8 грн40+: 84.44 грн120+: 75.05 грн520+: 65.74 грн1000+: 62.52 грн2000+: 59.62 грн5000+: 56.46 грн10000+: 54.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SC56-11GWA | 776 | від 139.8 грн 1+: 139.8 грн10+: 85.01 грн120+: 74.47 грн520+: 65.69 грн1000+: 59.57 грн5000+: 57.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Displays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
