Зображення корпусу уточнюється
WH2004A
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
WH2004A — електронний компонент виробника Winstar Display, категорія Displays. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників WH2004A.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1030.07 до 1086.25 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Winstar Display |
|---|---|
| Voltage - Supply: | 3.75V ~ 4.35V |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Dot Size: | 0.55mm W x 0.55mm H |
| Backlight: | LED - White |
| Interface: | Serial |
| Display Mode: | Transmissive |
| Display Type: | STN - Super-Twisted Nematic |
| Viewing Area: | 77.00mm W x 25.20mm H |
| Character Size: | 4.75mm H x 2.95mm W |
| Display Format: | 20 x 4 |
| Controller Type: | ST7066 |
| Character Format: | 5 x 8 Dots |
| Outline L x W x H: | 98.00mm x 60.00mm x 13.60mm |
| Number of Characters: | 80.0 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Displays
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
