Зображення корпусу уточнюється
2027-09-BLF
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
2027-09-BLF — електронний компонент виробника Bourns Inc., категорія Fuses. Корпус: Axial Cylinder. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 2027-09-BLF.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 106.51 до 128.23 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Bourns Inc. |
|---|---|
| Корпус: | Axial Cylinder |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Tolerance: | ±20% |
| Fail Short: | No |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Number of Poles: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Drain-Source Voltage: | 500 V |
| Continuous Drain Current: | 10000 A |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 90 V |
| Impulse Discharge Current (8/20µs): | 10000A (10kA) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 2027-09-BLF | 1262 | від 106.51 грн 1+: 106.51 грн10+: 98.8 грн50+: 74.98 грн100+: 69.37 грн200+: 64.68 грн500+: 61.59 грн1000+: 57.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 2027-09-BLF | 363 | від 128.23 грн 1+: 128.23 грн5+: 106.51 грн10+: 98.24 грн50+: 81.53 грн100+: 75.22 грн300+: 66.17 грн500+: 62.32 грн1000+: 57.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
