Зображення корпусу уточнюється
2037-60-B
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
2037-60-B — електронний компонент виробника Bourns Inc., категорія Fuses. Корпус: Axial Cylinder. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 2037-60-B.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 56.83 до 97.4 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Bourns Inc. |
|---|---|
| Корпус: | Axial Cylinder |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Tolerance: | ±15% |
| Fail Short: | No |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Number of Poles: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 5000 A |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 600 V |
| Impulse Discharge Current (8/20µs): | 5000A (5kA) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 2037-60-BLF | 124 шт. | від 56.83 грн 1+: 56.83 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 2037-60-BLF | 1061 | від 79.18 грн 1+: 79.18 грн10+: 72.17 грн50+: 60.47 грн100+: 55.71 грн200+: 49.05 грн500+: 46.18 грн1000+: 45.83 грн2500+: 40.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 2037-60-B5LF | 2116 | від 80.58 грн 1+: 80.58 грн10+: 74.98 грн50+: 61.8 грн100+: 56.97 грн250+: 51.15 грн500+: 47.16 грн1000+: 46.81 грн2500+: 42.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 2037-60-BLF | 790 | від 95.3 грн 1+: 95.3 грн5+: 78.9 грн10+: 72.8 грн50+: 60.42 грн100+: 55.75 грн300+: 49.05 грн500+: 46.2 грн1000+: 42.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 2037-60-B5LF | 970 | від 97.4 грн 1+: 97.4 грн5+: 80.58 грн10+: 74.35 грн50+: 61.7 грн100+: 56.93 грн250+: 51.16 грн500+: 47.17 грн1000+: 43.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
