Зображення корпусу уточнюється
B57153S0100M
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
B57153S0100M — електронний компонент виробника TDK, категорія Fuses. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B57153S0100M.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 9.17 до 58.27 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Packaging: | Ammo Pack |
| Rds(on): | 10 Ω |
| Diameter: | 0.335" (8.50mm) |
| R @ 25°C: | 10 Ohms |
| Tolerance: | ±20% |
| R @ Current: | 340 mOhms |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Approval Agency: | UL |
| Power Dissipation: | 1.4 W |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Current - Steady State Max: | 2 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| B57153S0100M000 | 3229 | від 9.17 грн 1+: 9.17 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B57153S0100M000 | 2164 | від 28.71 грн 1+: 28.71 грн5+: 26.89 грн10+: 25.48 грн50+: 21.41 грн56+: 17.41 грн152+: 16.43 грн1000+: 16.36 грн2000+: 15.79 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| B57153S0100M051 | 1813 | від 39.38 грн 1+: 39.38 грн5+: 37 грн10+: 35.17 грн41+: 23.45 грн113+: 22.11 грн500+: 21.83 грн1500+: 21.62 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| B57153S0100M000 | 3717 | від 44.23 грн 1+: 44.23 грн10+: 40.22 грн50+: 33.41 грн100+: 30.89 грн250+: 27.73 грн500+: 25.55 грн1000+: 23.52 грн5000+: 21.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B57153S0100M051 | 7284 | від 47.03 грн 1+: 47.03 грн10+: 41.56 грн50+: 36.36 грн100+: 33.7 грн250+: 30.47 грн500+: 28.15 грн1500+: 23.66 грн3000+: 21.83 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B57153S0100M000 | 14221 | від 52.65 грн 1+: 52.65 грн5+: 43.66 грн10+: 40.22 грн50+: 33.39 грн100+: 30.81 грн250+: 27.7 грн500+: 25.54 грн1000+: 23.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| B57153S0100M054 | 10256 | від 57.56 грн 1+: 57.56 грн10+: 53 грн50+: 43.94 грн100+: 40.51 грн250+: 36.43 грн500+: 33.56 грн1000+: 29.41 грн2000+: 24.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B57153S0100M051 | 13038 | від 58.27 грн 1+: 58.27 грн5+: 48.44 грн10+: 44.72 грн50+: 37.11 грн100+: 34.24 грн250+: 30.78 грн500+: 28.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
