
B59970C0120A070
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
B59970C0120A070 — електронний компонент виробника TDK, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B59970C0120A070.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 70.64 до 114.93 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Ceramic |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 150 mA |
| Current - Trip (It): | 300 mA |
| Voltage - Max: | 80V |
| Current - Max: | 3 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm) |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 3.0 A |
| Resistance - 25°C (Typ): | 9.4 Ohms |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| B59970C0120A070 | Є в наявності | від 90.17 грн 1+: 90.17 грн2+: 88.58 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B59970C0120A070 | 472 | від 70.64 грн 1+: 70.64 грн5+: 66.58 грн10+: 63.21 грн32+: 30.27 грн88+: 28.66 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| B59970C0120A070 | 2882 | від 114.23 грн 1+: 114.23 грн10+: 96.71 грн25+: 89.7 грн50+: 78.49 грн100+: 71.48 грн500+: 62.3 грн1000+: 52.35 грн2500+: 50.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B59970C0120A070 | 1962 | від 114.93 грн 1+: 114.93 грн5+: 95.17 грн10+: 87.81 грн50+: 72.84 грн100+: 67.21 грн250+: 60.39 грн500+: 55.68 грн1000+: 51.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
