
B59985C0120A070
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
B59985C0120A070 — електронний компонент виробника TDK, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B59985C0120A070.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 51.86 до 91.81 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Ceramic |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 250 mA |
| Current - Trip (It): | 500 mA |
| Voltage - Max: | 30V |
| Current - Max: | 1 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Grade: | Automotive |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 1.0 A |
| Resistance - 25°C (Typ): | 4.6 Ohms |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B59985C0120A070 | 5804 | від 51.86 грн 1+: 51.86 грн10+: 42.96 грн25+: 40.37 грн50+: 39.67 грн100+: 39.32 грн250+: 38.61 грн500+: 36.44 грн1000+: 35.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B59985C0120A070 | 1567 | від 52.14 грн 1+: 52.14 грн10+: 40.79 грн25+: 35.67 грн40+: 24.11 грн110+: 22.78 грн2500+: 22.36 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| B59985C0120A070 | 3089 | від 91.81 грн 1+: 91.81 грн5+: 75.97 грн10+: 70.15 грн50+: 58.21 грн100+: 53.7 грн250+: 48.26 грн500+: 44.5 грн1000+: 41.02 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
