
B59995C0120A070
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
B59995C0120A070 — електронний компонент виробника TDK, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B59995C0120A070.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 29.43 до 72.88 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Ceramic |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 120 mA |
| Current - Trip (It): | 240 mA |
| Voltage - Max: | 30V |
| Current - Max: | 700 mA |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.138" T (4.00mm x 3.50mm) |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Continuous Drain Current: | 0.7 A |
| Resistance - 25°C (Typ): | 13 Ohms |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B59995C0120A070 | 2079 | від 29.43 грн 1+: 29.43 грн10+: 27.54 грн25+: 26.42 грн44+: 21.87 грн121+: 20.67 грн500+: 19.97 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| B59995C0120A070 | 1215 | від 60.34 грн 1+: 60.34 грн10+: 55.64 грн25+: 53.47 грн50+: 46.18 грн100+: 42.61 грн250+: 38.33 грн500+: 34.34 грн1000+: 31.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B59995C0120A070 | 4966 | від 72.88 грн 1+: 72.88 грн5+: 60.27 грн10+: 55.64 грн50+: 46.17 грн100+: 42.6 грн250+: 38.29 грн500+: 35.31 грн1000+: 32.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
