Зображення корпусу уточнюється
B88069X0880S102
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
B88069X0880S102 — електронний компонент виробника TDK, категорія Fuses. Корпус: Axial Cylinder. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B88069X0880S102.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 111.69 до 134.17 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Axial Cylinder |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Tolerance: | ±20% |
| Fail Short: | No |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Number of Poles: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Drain-Source Voltage: | 150 V |
| Continuous Drain Current: | 5000 A |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 150 V |
| Impulse Discharge Current (8/20µs): | 5000A (5kA) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B88069X0880S102 | 1466 | від 111.69 грн 1+: 111.69 грн10+: 103.26 грн50+: 85.7 грн100+: 77.97 грн200+: 69.12 грн500+: 65.12 грн2500+: 59.99 грн5000+: 59.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B88069X0880S102 | 504 | від 134.17 грн 1+: 134.17 грн5+: 111.27 грн10+: 102.7 грн50+: 85.23 грн100+: 78.62 грн300+: 69.16 грн500+: 65.14 грн1000+: 60.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
