
FSMD050-1206
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
FSMD050-1206 — електронний компонент виробника RFE/Fuzetec, категорія Fuses. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FSMD050-1206.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 5.17 до 8.43 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | RFE/Fuzetec |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 500 mA |
| Current - Trip (It): | 1 A |
| Voltage - Max: | 8V |
| Current - Max: | 100 A |
| Time to Trip: | 100 ms |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 150 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 700 mOhms |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric), Concave |
| Thickness (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Size / Dimension: | 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) |
| Drain-Source Voltage: | 8 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FSMD050-1206 | 490 шт. | від 5.17 грн 1+: 5.17 грн | SEA | Купити |
| FSMD050-1206-R | 5291 | 6.32 грн | РБТронік (станом на 22.04.2026) | Купити |
| FSMD050-1206 | 199 | 6.32 грн | РБТронік (станом на 22.04.2026) | Купити |
| FSMD050 | 760 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FSMD050-1206-R | 11750 | від 8.43 грн 50+: 8.43 грн100+: 7.03 грн250+: 6.32 грн500+: 5.62 грн1000+: 4.92 грн4000+: 4.22 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
