
LVR008NK
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
LVR008NK — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LVR008NK.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 45.66 до 70.52 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 80 mA |
| Current - Trip (It): | 190 mA |
| Voltage - Max: | 240V (265V Int) |
| Current - Max: | 1.2 A |
| Time to Trip: | 10 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 7.4 Ohms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 26 Ohms |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 240 V |
| Continuous Drain Current: | 08 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LVR008NK | 1561 | від 45.66 грн 1+: 45.66 грн10+: 41.72 грн50+: 34.63 грн100+: 31.96 грн250+: 28.73 грн500+: 27.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LVR008NK | 23359 | від 54.79 грн 1+: 54.79 грн5+: 45.24 грн10+: 41.72 грн50+: 34.62 грн100+: 31.94 грн250+: 28.71 грн500+: 26.48 грн1000+: 24.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LVR008NK-2 | 1771 | від 55.49 грн 1+: 55.49 грн10+: 51 грн50+: 42.43 грн100+: 39.06 грн250+: 35.12 грн500+: 32.38 грн1500+: 24.87 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LVR008NK-2 | 5502 | від 66.73 грн 1+: 66.73 грн5+: 55.21 грн10+: 51 грн50+: 42.3 грн100+: 39.03 грн250+: 35.09 грн500+: 32.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LVR008NK | 230 | від 70.52 грн 1+: 70.52 грн5+: 47.84 грн10+: 40.46 грн25+: 33.72 грн37+: 26.48 грн100+: 25.01 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
