
LVR016K
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
LVR016K — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LVR016K.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 47.77 до 69.54 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 160 mA |
| Current - Trip (It): | 370 mA |
| Voltage - Max: | 240V (265V Int) |
| Current - Max: | 2 A |
| Time to Trip: | 15 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 2.5 Ohms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 7.8 Ohms |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 265 V |
| Continuous Drain Current: | 16 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LVR016K | 1420 | від 47.77 грн 1+: 47.77 грн10+: 43.69 грн50+: 36.39 грн100+: 33.51 грн250+: 30.98 грн1000+: 29.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LVR016K | 658 | від 56.9 грн 1+: 56.9 грн5+: 47.34 грн10+: 43.69 грн50+: 36.26 грн100+: 33.46 грн250+: 30.07 грн500+: 27.73 грн1000+: 25.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LVR016K-2 | 3996 | від 58.3 грн 1+: 58.3 грн10+: 53.31 грн50+: 42.92 грн100+: 40.53 грн200+: 36.74 грн500+: 33.93 грн1000+: 30.77 грн2000+: 24.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LVR016K-2 | 11384 | від 69.54 грн 1+: 69.54 грн5+: 57.74 грн10+: 53.31 грн50+: 44.23 грн100+: 40.81 грн250+: 36.68 грн500+: 33.83 грн1000+: 31.19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
