
MF-MSMF200-2
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
MF-MSMF200-2 — електронний компонент виробника Bourns, категорія Fuses. Корпус: 1812. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MF-MSMF200-2.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 9.48 до 20.6 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Корпус: | 1812 |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 2 A |
| Current - Trip (It): | 4 A |
| Voltage - Max: | 8V |
| Current - Max: | 40 A |
| Time to Trip: | 3 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 20 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 80 mOhms |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Drain-Source Voltage: | 8 V |
| Continuous Drain Current: | 2.0 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MF-MSMF200-2 | Є в наявності | від 9.48 грн 1+: 9.48 грн10+: 9.29 грн50+: 9.04 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-MSMF200-2 | 168 | від 13.83 грн 1+: 13.83 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MF-MSMF200-2 | 39576 | від 17.55 грн 1+: 17.55 грн10+: 16.85 грн50+: 16.5 грн4000+: 16.5 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MF-MSMF200-2 | 12000 | від 20.6 грн 2000+: 20.6 грн4000+: 18.98 грн6000+: 18.08 грн10000+: 17.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
