
MF-R090
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
MF-R090 — електронний компонент виробника Bourns, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MF-R090.
Всього пропозицій
15
Ціни
від 19.9 до 60.49 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 900 mA |
| Current - Trip (It): | 1.8 A |
| Voltage - Max: | 60V |
| Current - Max: | 40 A |
| Time to Trip: | 7.2 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 140 mOhms |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Rds(on): | 0.14 ohm |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 9 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MF-R090 | Є в наявності | від 26.04 грн 1+: 26.04 грн6+: 23.44 грн15+: 20.83 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-R090-AP | 4000 | від 19.9 грн 4000+: 19.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MF-R090 | 1074 | від 22.13 грн 1+: 22.13 грн10+: 20.02 грн50+: 16.65 грн59+: 16.51 грн100+: 15.74 грн161+: 15.6 грн250+: 15.03 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MF-R090 | 5736 | від 28.1 грн 1+: 28.1 грн10+: 25.43 грн50+: 21.15 грн100+: 19.46 грн250+: 17.49 грн500+: 16.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MF-R090-AP | 7425 | від 30.21 грн 1+: 30.21 грн10+: 28.87 грн50+: 27.05 грн100+: 20.44 грн200+: 19.04 грн500+: 17.84 грн1000+: 15.53 грн2000+: 14.89 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MF-R090-2 | 3186 | від 30.21 грн 1+: 30.21 грн10+: 27.4 грн50+: 22.76 грн100+: 21.01 грн250+: 19.04 грн3000+: 19.04 грн6000+: 18.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MF-R090-AP-99 | 6000 | від 30.91 грн 200+: 30.91 грн1000+: 29.51 грн4000+: 28.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MF-R090 | 6218 | від 33.02 грн 1+: 33.02 грн5+: 27.54 грн10+: 25.43 грн50+: 21.09 грн100+: 19.46 грн250+: 17.5 грн500+: 16.14 грн1000+: 14.88 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MF-R090-2 | 3891 | від 35.83 грн 1+: 35.83 грн5+: 29.79 грн10+: 27.4 грн50+: 22.75 грн100+: 20.99 грн250+: 18.87 грн500+: 17.41 грн1000+: 16.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MF-R090-0-9 | 1121 | від 35.9 грн 1+: 35.9 грн10+: 27.4 грн50+: 25.64 грн100+: 23.04 грн1000+: 20.44 грн3000+: 18.13 грн6000+: 17.42 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MF-R090-0-9 | 174 | від 52.69 грн 1+: 52.69 грн5+: 43.56 грн10+: 40.11 грн50+: 33.3 грн100+: 30.73 грн250+: 27.62 грн500+: 25.48 грн1000+: 23.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MF-R090-0-17 | 2288 | від 54.8 грн 1+: 54.8 грн5+: 45.52 грн10+: 42.08 грн50+: 34.89 грн100+: 32.2 грн250+: 28.94 грн500+: 26.69 грн1000+: 24.61 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MF-R090-2-9 | 2106 | від 54.8 грн 1+: 54.8 грн5+: 45.52 грн10+: 42.08 грн50+: 34.89 грн100+: 32.2 грн250+: 28.94 грн500+: 26.69 грн1000+: 24.61 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MF-R090-0-17 | 2084 | від 59.72 грн 1+: 59.72 грн10+: 46.09 грн50+: 43.21 грн100+: 32.6 грн250+: 30.42 грн500+: 28.38 грн1000+: 24.87 грн2500+: 23.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MF-R090-AP-009 | 1870 | від 60.49 грн 1+: 60.49 грн10+: 46.16 грн50+: 43.28 грн100+: 32.67 грн200+: 30.42 грн500+: 28.38 грн1000+: 24.87 грн2000+: 23.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
