Зображення корпусу уточнюється
MF-SM050-2
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
MF-SM050-2 — електронний компонент виробника Bourns, категорія Fuses. Корпус: 2-SMD. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MF-SM050-2.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 11.91 до 32.32 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Корпус: | 2-SMD |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 500 mA |
| Current - Trip (It): | 1 A |
| Voltage - Max: | 60V |
| Current - Max: | 40 A |
| Time to Trip: | 4 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 350 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1.4 Ohms |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 10 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MF-SM050-2 | 15 | від 11.91 грн 1+: 11.91 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-SM050-2 | 3453 | від 18.69 грн 1+: 18.69 грн10+: 17.49 грн50+: 16.51 грн155+: 16.23 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MF-SM050-2 | 16662 | від 23.89 грн 1+: 23.89 грн10+: 20.23 грн50+: 18.55 грн100+: 16.02 грн200+: 15.03 грн500+: 14.33 грн1000+: 13.35 грн2000+: 13 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MF-SM050-2 | 78459 | від 32.32 грн 1+: 32.32 грн5+: 26.42 грн10+: 24.45 грн50+: 20.25 грн100+: 18.69 грн250+: 16.8 грн500+: 15.5 грн1000+: 14.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
