
MINISMDC150F-2
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
MINISMDC150F-2 — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: 1812. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MINISMDC150F-2.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 28.38 до 42.81 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | 1812 |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 1.5 A |
| Current - Trip (It): | 3 A |
| Voltage - Max: | 6V |
| Current - Max: | 100 A |
| Time to Trip: | 500 ms |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 40 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 110 mOhms |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Drain-Source Voltage: | 6 V |
| Continuous Drain Current: | 1.5 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MINISMDC150F-2 | 5 шт. | від 28.38 грн 1+: 28.38 грн10+: 26.49 грн100+: 24.6 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MINISMDC150F-2 | 1791 | від 35.87 грн 1+: 35.87 грн10+: 31.94 грн50+: 27.37 грн100+: 25.2 грн200+: 22.67 грн500+: 20.92 грн1000+: 19.37 грн2000+: 15.23 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MINISMDC150F-2 | 8620 | від 42.81 грн 1+: 42.81 грн5+: 35.66 грн10+: 32.92 грн50+: 27.29 грн100+: 25.18 грн250+: 22.63 грн500+: 20.88 грн1000+: 19.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
