
NANOSMDC012F-2
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
NANOSMDC012F-2 — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників NANOSMDC012F-2.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 7.8 до 36.53 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 120 mA |
| Current - Trip (It): | 390 mA |
| Voltage - Max: | 48V |
| Current - Max: | 10 A |
| Time to Trip: | 200 ms |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 1.4 Ohms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 6.5 Ohms |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Drain-Source Voltage: | 48 V |
| Continuous Drain Current: | 12 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| NANOSMDC012F-2 | 488 шт. | від 7.8 грн 1+: 7.8 грн10+: 7.28 грн100+: 6.76 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| NANOSMDC012F-2 | 68670 | від 30.2 грн 1+: 30.2 грн10+: 27.89 грн50+: 23.18 грн100+: 21.35 грн250+: 19.25 грн500+: 17.7 грн1000+: 16.37 грн3000+: 12.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| NANOSMDC012F-2 | 171960 | від 36.53 грн 1+: 36.53 грн5+: 30.2 грн10+: 27.89 грн50+: 23.12 грн100+: 21.34 грн250+: 19.19 грн500+: 17.7 грн1000+: 16.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
