
PRG18BB330MB1RB
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
PRG18BB330MB1RB — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Fuses. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PRG18BB330MB1RB.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 5.74 до 17.49 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Type: | Ceramic |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 36 mA |
| Current - Trip (It): | 71 mA |
| Voltage - Max: | 24V |
| Current - Max: | 900 mA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 75°C |
| Packaging: | Reel |
| Rds(on): | 33 OHM |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Resistance - 25°C (Typ): | 33 Ohms |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| PRG18BB330MB1RB | 11 | від 5.74 грн 1+: 5.74 грн | vdmais | Купити |
| PRG18BB330MB1RB | 2 шт. | від 11.62 грн 1+: 11.62 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PRG18BB330MB1RB | 17769 | від 15.39 грн 1+: 15.39 грн10+: 14.41 грн25+: 12.66 грн100+: 12.03 грн500+: 10.28 грн1000+: 9.3 грн4000+: 8.81 грн8000+: 8.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PRG18BB330MB1RB | 24976 | від 17.49 грн 1+: 17.49 грн5+: 15.25 грн10+: 14.41 грн25+: 13.37 грн50+: 12.66 грн100+: 12 грн500+: 10.7 грн1000+: 10.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
