
RGEF400
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
RGEF400 — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RGEF400.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 18.84 до 60.41 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 4 A |
| Current - Trip (It): | 6.8 A |
| Voltage - Max: | 16V |
| Current - Max: | 100 A |
| Time to Trip: | 1.7 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 21 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 60 mOhms |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 16 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RGEF400 | 1485 шт. | від 18.84 грн 1+: 18.84 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RGEF400 | 2940 | від 40.74 грн 1+: 40.74 грн10+: 35.19 грн50+: 30.21 грн100+: 26.91 грн250+: 25.15 грн500+: 24.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RGEF400 | 22332 | від 49.17 грн 1+: 49.17 грн5+: 40.6 грн10+: 37.51 грн50+: 31.09 грн100+: 28.7 грн250+: 25.8 грн500+: 23.79 грн1000+: 21.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RGEF400-2 | 235 | від 50.58 грн 1+: 50.58 грн10+: 46.08 грн50+: 38.29 грн100+: 35.41 грн250+: 31.75 грн500+: 29.36 грн1000+: 26.98 грн2500+: 22.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RGEF400K-AP | 870 | від 51.98 грн 1+: 51.98 грн10+: 47.49 грн50+: 39.41 грн100+: 36.11 грн200+: 32.67 грн500+: 30.14 грн1000+: 23.95 грн2000+: 23.11 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RGEF400-AP | 2127 | від 60.41 грн 1+: 60.41 грн5+: 50.02 грн10+: 46.08 грн50+: 38.24 грн100+: 35.28 грн250+: 31.72 грн500+: 29.25 грн1000+: 26.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RGEF400-2 | 1943 | від 60.41 грн 1+: 60.41 грн5+: 50.02 грн10+: 46.08 грн50+: 38.24 грн100+: 35.28 грн250+: 31.72 грн500+: 29.25 грн1000+: 26.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
