
RUEF300
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
RUEF300 — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RUEF300.
Всього пропозицій
15
Ціни
від 12.29 до 54.05 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 3 A |
| Current - Trip (It): | 6 A |
| Voltage - Max: | 30V |
| Current - Max: | 100 A |
| Time to Trip: | 10.8 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 20 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 80 mOhms |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RUEF300 | 28 | від 12.29 грн 1+: 12.29 грн | vdmais | Купити |
| RUEF300 | 3 шт. | від 22.31 грн 1+: 22.31 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RUEF300 | 26512 | від 36.5 грн 1+: 36.5 грн10+: 33.41 грн50+: 27.72 грн100+: 23.86 грн250+: 22.39 грн500+: 21.13 грн1000+: 19.51 грн5000+: 19.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RUEF300 | 12560 | від 43.52 грн 1+: 43.52 грн5+: 36.22 грн10+: 33.41 грн50+: 27.71 грн100+: 25.57 грн250+: 22.99 грн500+: 21.2 грн1000+: 19.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RUEF300U | 875 | від 43.52 грн 1+: 43.52 грн5+: 36.22 грн10+: 33.41 грн50+: 27.71 грн100+: 25.57 грн250+: 22.99 грн500+: 21.2 грн1000+: 19.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RUEF300K | 483 | від 43.52 грн 1+: 43.52 грн5+: 36.22 грн10+: 33.41 грн50+: 27.71 грн100+: 25.57 грн250+: 22.99 грн500+: 21.2 грн1000+: 19.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RUEF300-2 | 8346 | від 44.92 грн 1+: 44.92 грн10+: 41.41 грн50+: 34.39 грн100+: 31.65 грн250+: 28.5 грн500+: 26.25 грн1000+: 24.22 грн2500+: 18.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RUEF300K-2 | 2297 | від 44.92 грн 1+: 44.92 грн10+: 41.41 грн50+: 34.39 грн100+: 31.65 грн250+: 28.5 грн500+: 26.25 грн1000+: 24.22 грн2500+: 23.23 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RUEF300-AP | 959 | від 44.92 грн 1+: 44.92 грн10+: 41.41 грн50+: 34.39 грн100+: 31.65 грн250+: 28.5 грн500+: 26.25 грн1000+: 20.71 грн2000+: 19.72 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RUEF300 | 2358 | від 49.83 грн 5+: 49.83 грн50+: 27.23 грн55+: 17.69 грн149+: 16.7 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RUEF300K-2 | 9774 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн5+: 44.78 грн10+: 41.34 грн50+: 34.31 грн100+: 31.65 грн250+: 28.45 грн500+: 26.24 грн1000+: 24.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RUEF300U-2 | 5844 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн5+: 44.78 грн10+: 41.34 грн50+: 34.31 грн100+: 31.65 грн250+: 28.45 грн500+: 26.24 грн1000+: 24.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RUEF300-2 | 2162 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн5+: 44.78 грн10+: 41.34 грн50+: 34.31 грн100+: 31.65 грн250+: 28.45 грн500+: 26.24 грн1000+: 24.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RUEF300K-AP | 1930 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн5+: 44.78 грн10+: 41.34 грн50+: 34.31 грн100+: 31.65 грн250+: 28.45 грн500+: 26.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RUEF300-AP | 1766 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн5+: 44.78 грн10+: 41.34 грн50+: 34.31 грн100+: 31.65 грн250+: 28.45 грн500+: 26.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
