
RXEF020
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
RXEF020 — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RXEF020.
Всього пропозицій
14
Ціни
від 1.8 до 45.45 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 200 mA |
| Current - Trip (It): | 400 mA |
| Voltage - Max: | 72V |
| Current - Max: | 40 A |
| Time to Trip: | 2.2 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 1.83 Ohms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 4.4 Ohms |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Drain-Source Voltage: | 72 V |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RXEF020 | 1341 шт. | від 1.8 грн 1+: 1.8 грн | Ворон | Купити |
| RXEF020 | Є в наявності | від 12.7 грн 1+: 12.7 грн10+: 11.43 грн | IMRAD | Купити |
| RXEF020 | 4 шт. | від 19.8 грн 1+: 19.8 грн10+: 18.48 грн100+: 17.16 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RXEF020 | 19630 | від 28.1 грн 1+: 28.1 грн10+: 25.36 грн50+: 20.86 грн100+: 17.98 грн250+: 16.93 грн500+: 16.02 грн1000+: 14.82 грн5000+: 13.7 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF020S | 566 | від 28.1 грн 1+: 28.1 грн10+: 25.36 грн50+: 21.07 грн100+: 19.46 грн250+: 17.49 грн500+: 16.09 грн1000+: 14.82 грн5000+: 13.7 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF020 | 32458 | від 33.01 грн 1+: 33.01 грн5+: 27.54 грн10+: 25.36 грн50+: 21.06 грн100+: 19.43 грн250+: 17.47 грн500+: 16.11 грн1000+: 14.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF020S | 2652 | від 33.01 грн 1+: 33.01 грн5+: 27.54 грн10+: 25.36 грн50+: 21.06 грн100+: 19.43 грн250+: 17.47 грн500+: 16.11 грн1000+: 14.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF020-2 | 4110 | від 35.12 грн 1+: 35.12 грн10+: 31.61 грн50+: 26.62 грн100+: 23.74 грн250+: 20.86 грн500+: 20.37 грн1000+: 18.47 грн3000+: 17.56 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF020S-2 | 1735 | від 35.12 грн 1+: 35.12 грн10+: 32.03 грн50+: 26.62 грн100+: 24.23 грн250+: 22.06 грн500+: 20.37 грн1000+: 18.47 грн3000+: 14.89 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF020-AP | 1670 | від 35.12 грн 1+: 35.12 грн10+: 29.5 грн50+: 26.41 грн100+: 21.92 грн200+: 20.16 грн500+: 18.76 грн1000+: 16.93 грн2000+: 14.89 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| RXEF020-2 | 21523 | від 42.15 грн 1+: 42.15 грн5+: 34.7 грн10+: 32.03 грн50+: 26.58 грн100+: 24.52 грн250+: 22.05 грн500+: 20.33 грн1000+: 18.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF020S-2 | 2359 | від 42.15 грн 1+: 42.15 грн5+: 34.7 грн10+: 32.03 грн50+: 26.58 грн100+: 24.52 грн250+: 22.05 грн500+: 20.33 грн1000+: 18.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF020-AP | 1499 | від 42.15 грн 1+: 42.15 грн5+: 34.7 грн10+: 32.03 грн50+: 26.58 грн100+: 24.52 грн250+: 22.05 грн500+: 20.33 грн1000+: 18.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RXEF020 | 3245 | від 45.45 грн 5+: 45.45 грн20+: 35.33 грн50+: 24.8 грн66+: 14.61 грн182+: 13.84 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
