Зображення корпусу уточнюється
SMD150F-2
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
SMD150F-2 — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Fuses. Корпус: 2-SMD. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SMD150F-2.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 45.55 до 57.47 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Littelfuse |
|---|---|
| Корпус: | 2-SMD |
| Type: | Polymeric |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 1.5 A |
| Current - Trip (It): | 3 A |
| Voltage - Max: | 15V |
| Current - Max: | 40 A |
| Time to Trip: | 5 s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 60 mOhms |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 250 mOhms |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1500 |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 1.5 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SMD150F-2 | 799 | від 45.55 грн 1+: 45.55 грн10+: 41.56 грн50+: 34.83 грн100+: 31.12 грн250+: 28.03 грн500+: 26.21 грн1500+: 22.22 грн3000+: 20.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SMD150F-2018-2 | 8000 | від 48.36 грн 1+: 48.36 грн10+: 43.31 грн50+: 36.58 грн100+: 31.82 грн200+: 29.29 грн500+: 27.33 грн1000+: 24.81 грн2000+: 24.18 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SMD150F-2 | 83173 | від 54.66 грн 1+: 54.66 грн5+: 45.55 грн10+: 41.98 грн50+: 34.82 грн100+: 32.13 грн250+: 28.88 грн500+: 26.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMD150F-2018-2 | 9622 | від 57.47 грн 1+: 57.47 грн5+: 47.79 грн10+: 44.08 грн50+: 36.55 грн100+: 33.73 грн250+: 30.32 грн500+: 27.97 грн1000+: 25.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Fuses
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
