Зображення корпусу уточнюється
LQH32MN6R8K
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
LQH32MN6R8K — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: Nonstandard. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQH32MN6R8K.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 19.58 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | Nonstandard |
| Inductance: | 6.8 µH |
| Current Rating (Amps): | 240 mA |
| DC Resistance (DCR): | 1.5Ohm Max |
| Tolerance: | ±10% |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 1.5 Ohm |
| Q @ Freq: | 20 @ 1MHz |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQH32MN6R8K23L | 3774 | від 19.58 грн 1+: 19.58 грн10+: 16.09 грн100+: 13.29 грн1000+: 10.07 грн2000+: 9.44 грн4000+: 9.16 грн10000+: 8.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LQH32MN6R8K23L | 3326 | від 19.58 грн 1+: 19.58 грн10+: 16.09 грн100+: 13.25 грн1000+: 10.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
