Зображення корпусу уточнюється
BFCN-2450+
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
BFCN-2450+ — електронний компонент виробника Mini-Circuits, категорія Filters. Корпус: 4-SMD, No Lead. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BFCN-2450+.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 478.64 до 1048.26 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Mini-Circuits |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, No Lead |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Rds(on): | 50 Ohm |
| Bandwidth: | 150 MHz |
| Frequency: | 2.45GHz Center |
| Impedance: | 50Ohm |
| Filter Type: | Band Pass |
| Height (Max): | 0.041" (1.04mm) |
| Insertion Loss: | 2.9dB |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BFCN-2450+ | 8 шт. | від 478.64 грн 1+: 478.64 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BFCN-2450+ | 2892 | від 1047.56 грн 1+: 1047.56 грн20+: 462.47 грн50+: 441.45 грн100+: 419.58 грн200+: 370.82 грн500+: 359.89 грн1000+: 359.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BFCN-2450+ | 338 | від 1048.26 грн 1+: 1048.26 грн20+: 463.17 грн50+: 413.42 грн100+: 403.61 грн200+: 371.38 грн500+: 339.14 грн1000+: 338.44 грн2000+: 306.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Filters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
