Зображення корпусу уточнюється
LQW15AN20NG00D
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
LQW15AN20NG00D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: -. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW15AN20NG00D.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 6.16 до 8.37 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Inductance: | 20 nH |
| Current Rating (Amps): | 370 mA |
| DC Resistance (DCR): | 270mOhm Max |
| Tolerance: | ±2% |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Wirewound |
| Rds(on): | 0.27 Ω |
| Standard Pack Qty: | 10000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LQW15AN20NG00D | 3570 шт. | 6.16 грн | Віаком | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
Searchip