Зображення корпусу уточнюється
4N32
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
4N32 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Interface ICs. Корпус: 6-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 4N32.
Всього пропозицій
22
Ціни
від 9.9 до 70.24 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 6-SMD, Gull Wing |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Darlington with Base |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 4170Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Voltage - Output (Max): | 30V |
| Current - Output / Channel: | 150mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 500% @ 10mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 5µs, 100µs (Max) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 4N32 | 4 шт. | від 9.9 грн 1+: 9.9 грн10+: 9.24 грн100+: 8.58 грн | Віаком | Купити |
| 4N32 Vishay | 80 | 10.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 4N32 | 14 | 10.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 4N32 | Є в наявності | від 14.9 грн 1+: 14.9 грн | Importtime | Купити |
| 4N32 | Є в наявності | від 23.78 грн 1+: 23.78 грн6+: 22.62 грн15+: 21 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 4N32-GV | 490 | від 12.57 грн 1+: 12.57 грн10+: 10.82 грн65+: 9.48 грн130+: 8.57 грн156+: 6.25 грн428+: 5.9 грн2080+: 5.83 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 4N32TVM | 2000 | від 27.4 грн 769+: 27.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32-EVE | 2214 | від 28.66 грн 2+: 28.66 грн10+: 21 грн50+: 15.1 грн82+: 11.8 грн226+: 11.17 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 4N32M | 3249 | від 46.43 грн 1+: 46.43 грн10+: 31.4 грн100+: 27.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 4N32 | 6084 | від 51.98 грн 1+: 51.98 грн65+: 27.75 грн130+: 25.44 грн520+: 21.79 грн1040+: 20.36 грн2015+: 19.19 грн5005+: 17.86 грн10010+: 17.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32SM | 109 | від 54.3 грн 1+: 54.3 грн10+: 41.3 грн25+: 35.75 грн34+: 28.38 грн94+: 26.83 грн500+: 26.69 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 4N32G | 2886 | від 54.79 грн 1+: 54.79 грн65+: 29.39 грн130+: 26.97 грн520+: 23.13 грн1040+: 21.63 грн2015+: 20.41 грн5005+: 19.02 грн10010+: 18.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32SM | 66 | від 54.79 грн 1+: 54.79 грн65+: 29.39 грн130+: 26.97 грн520+: 23.13 грн1040+: 21.63 грн2015+: 20.41 грн5005+: 19.02 грн10010+: 18.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32VM | 2051 | від 58.3 грн 1+: 58.3 грн10+: 32.52 грн100+: 29.78 грн500+: 24.94 грн1000+: 23.53 грн2000+: 22.2 грн5000+: 18.19 грн10000+: 17.56 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 4N32TVM | 849 | від 58.3 грн 1+: 58.3 грн10+: 40.67 грн100+: 29.78 грн500+: 24.94 грн1000+: 21.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 4N32TVM | 780 | від 58.3 грн 1+: 58.3 грн10+: 40.67 грн100+: 29.78 грн500+: 24.93 грн1000+: 23.34 грн2000+: 21.99 грн5000+: 20.51 грн10000+: 19.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32SM | 4436 | від 59 грн 1+: 59 грн10+: 41.09 грн100+: 30.13 грн500+: 25.24 грн1000+: 23.63 грн2000+: 22.27 грн5000+: 20.78 грн10000+: 19.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32SM | 1796 | від 59 грн 1+: 59 грн10+: 41.09 грн100+: 27.18 грн500+: 23.39 грн1000+: 22.27 грн5000+: 20.72 грн10000+: 18.76 грн25000+: 18.4 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 4N32M | 491 | від 59 грн 1+: 59 грн50+: 32.87 грн100+: 30.13 грн500+: 25.24 грн1000+: 23.63 грн2000+: 22.27 грн5000+: 20.78 грн10000+: 19.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32SR2M | 11279 | від 60.48 грн 1+: 60.48 грн10+: 42.01 грн100+: 30.98 грн500+: 25.92 грн1000+: 23.6 грн2000+: 22.27 грн5000+: 21.71 грн10000+: 20.86 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 4N32SR2M | 11788 | від 61.11 грн 1+: 61.11 грн10+: 42.78 грн100+: 31.34 грн500+: 26.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 4N32FSM | 2249 | від 70.24 грн 1+: 70.24 грн65+: 38.07 грн130+: 35.05 грн520+: 30.28 грн1040+: 28.42 грн2015+: 26.91 грн5005+: 25.18 грн10010+: 24.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
