Зображення корпусу уточнюється
4N35-X007T
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
4N35-X007T — електронний компонент виробника Vishay Semiconductor Opto Division, категорія Interface ICs. Корпус: 6-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 4N35-X007T.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 43.51 до 55.36 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductor Opto Division |
|---|---|
| Корпус: | 6-SMD, Gull Wing |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Transistor with Base |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 5000Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Voltage - Output (Max): | 30V |
| Current - Output / Channel: | 50mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 100% @ 10mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 10µs, 10µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 4N35-X007T | 9 | від 43.51 грн 1+: 43.51 грн10+: 31.67 грн50+: 26.14 грн55+: 17.73 грн150+: 16.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 4N35-X007T | 6323 | від 49.05 грн 1+: 49.05 грн10+: 34.83 грн100+: 26.35 грн500+: 23.89 грн1000+: 22.35 грн2000+: 20.39 грн5000+: 19.34 грн10000+: 18.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 4N35-X007 | 3422 | від 53.32 грн 1+: 53.32 грн10+: 36.86 грн100+: 21.58 грн500+: 19.41 грн1000+: 18.5 грн2000+: 18.36 грн4000+: 18.29 грн24000+: 17.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 4N35-X007T | 482 | від 55.36 грн 1+: 55.36 грн10+: 38.47 грн100+: 28.06 грн500+: 23.42 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
