
74HC126D
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
74HC126D — електронний компонент виробника Toshiba, категорія Interface ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74HC126D.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 7.72 до 39.52 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Toshiba |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Grade: | Automotive |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Qualification: | AEC-Q100 |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Number of Elements: | 4 |
| Current - Output High, Low: | 7.8mA, 7.8mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74HC126D.652 | Є в наявності | від 7.72 грн 1+: 7.72 грн | IMRAD | Купити |
| 74HC126D | 47 шт. | від 8.6 грн 1+: 8.6 грн | НІКОМ | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74HC126D | 3673 | від 24.52 грн 1+: 24.52 грн10+: 16.82 грн25+: 15 грн100+: 12.89 грн1000+: 12.05 грн2500+: 10.02 грн7500+: 9.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74HC126D | 2605 | від 24.52 грн 1+: 24.52 грн10+: 16.82 грн25+: 14.94 грн100+: 12.87 грн250+: 11.89 грн500+: 11.3 грн1000+: 10.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74HC126D-Q100J | 2481 | від 28.03 грн 1+: 28.03 грн10+: 19.41 грн25+: 17.31 грн100+: 15 грн250+: 13.87 грн500+: 13.17 грн1000+: 12.61 грн2500+: 11.14 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74HC126D-Q100J | 1457 | від 29.43 грн 1+: 29.43 грн10+: 20.67 грн25+: 18.41 грн100+: 15.95 грн250+: 14.77 грн500+: 14.06 грн1000+: 13.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74HC126DB.118 | 1872 | від 39.52 грн 1+: 39.52 грн10+: 29.64 грн100+: 26.7 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
