
74HCT541D
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
74HCT541D — електронний компонент виробника Nexperia, категорія Interface ICs. Корпус: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74HCT541D.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 27.7 до 37.84 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Nexperia |
|---|---|
| Корпус: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Grade: | Automotive |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Qualification: | AEC-Q100 |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 6mA, 6mA |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74HCT541D | 15 | 27.7 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74HCT541D-Q100J | 497 | від 37.84 грн 1+: 37.84 грн10+: 24.04 грн100+: 19.48 грн500+: 18.57 грн2000+: 17.17 грн4000+: 16.4 грн10000+: 15.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74HCT541D-Q100J | 29 | від 37.84 грн 1+: 37.84 грн10+: 26.84 грн25+: 24.02 грн100+: 20.91 грн250+: 19.42 грн500+: 18.53 грн1000+: 18.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
