Зображення корпусу уточнюється
74LCX244
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
74LCX244 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Interface ICs. Корпус: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74LCX244.
Всього пропозицій
20
Ціни
від 13.1 до 75.16 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply: | 1.65V ~ 3.6V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Number of Elements: | 2 |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Number of Bits per Element: | 4 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74LCX244MTCX | 18 | від 13.1 грн 1+: 13.1 грн | Eurocom Components | Купити |
| 74LCX244WM | 604 | від 13.4 грн 1+: 13.4 грн | vdmais | Купити |
| 74LCX244MTC | 1 шт. | від 24.68 грн 1+: 24.68 грн | SEA | Купити |
| 74LCX244MTC | 56 шт. | від 26.6 грн 1+: 26.6 грн | Filur | Купити |
| 74LCX244WM | 11 | 27.7 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 74LCX244MTC | 2 шт. | від 29.12 грн 1+: 29.12 грн10+: 24.75 грн100+: 21.84 грн1000+: 20.38 грн | Віаком | Купити |
| 74LCX244WM | 9 | 42.34 грн | Квазар-Мікро (станом на 23.05.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74LCX244FT | 3106 | від 25.99 грн 1+: 25.99 грн10+: 18.19 грн25+: 16.18 грн100+: 13.99 грн250+: 12.93 грн500+: 12.3 грн1000+: 11.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX244FT | 1291 | від 25.99 грн 1+: 25.99 грн10+: 18.19 грн25+: 16.23 грн100+: 14.05 грн250+: 13 грн500+: 12.36 грн1000+: 11.73 грн2500+: 11.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74LCX244BQX | 16969 | від 29.5 грн 709+: 29.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX244BQX | 1384 | від 44.25 грн 1+: 44.25 грн10+: 31.47 грн25+: 28.18 грн100+: 24.61 грн250+: 22.9 грн500+: 21.87 грн1000+: 21.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX244WMX | 32896 | від 51.98 грн 404+: 51.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX244MTC | 3384 | від 52.68 грн 1+: 52.68 грн10+: 37.79 грн25+: 29.43 грн75+: 27.61 грн1050+: 26.69 грн2550+: 25.57 грн5025+: 23.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74LCX244MTCX | 2615 | від 52.68 грн 1+: 52.68 грн10+: 37.51 грн25+: 33.79 грн100+: 27.47 грн250+: 26.06 грн500+: 25.01 грн1000+: 24.52 грн2500+: 23.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74LCX244MSAX | 115668 | від 58.3 грн 363+: 58.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX244SJ | 12493 | від 59.71 грн 353+: 59.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX244WM | 866 | від 70.95 грн 1+: 70.95 грн10+: 51.35 грн21+: 46.64 грн38+: 46.5 грн57+: 44.11 грн114+: 44.04 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 74LCX244WMX | 1730 | від 71.65 грн 1+: 71.65 грн10+: 52.05 грн25+: 46.5 грн100+: 41.51 грн250+: 39.13 грн500+: 37.65 грн1000+: 36.11 грн2000+: 33.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74LCX244WMX | 1782 | від 73.05 грн 1+: 73.05 грн10+: 52.47 грн25+: 47.37 грн100+: 41.77 грн250+: 39.1 грн500+: 37.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX244WM | 616 | від 75.16 грн 1+: 75.16 грн10+: 54.44 грн25+: 47.2 грн114+: 42.92 грн266+: 42.15 грн532+: 40.46 грн1064+: 37.23 грн2128+: 34.07 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
