Зображення корпусу уточнюється
74LCX245MTC
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
74LCX245MTC — електронний компонент виробника ONSEMI, категорія Interface ICs. Корпус: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74LCX245MTC.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 12.32 до 61.55 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | ONSEMI |
|---|---|
| Корпус: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 3.6V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Logic Type: | Transceiver, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 75 |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74LCX245MTC | 79 шт. | від 12.32 грн 1+: 12.32 грн10+: 10.47 грн100+: 9.24 грн1000+: 8.62 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74LCX245MTC | 545 | від 38.4 грн 1+: 38.4 грн10+: 35.18 грн25+: 33.43 грн73+: 31.89 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 74LCX245MTCX | 1321 | від 54.14 грн 1+: 54.14 грн10+: 38.68 грн25+: 34.76 грн39+: 25.04 грн106+: 23.64 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 74LCX245MTC | 12426 | від 57.35 грн 1+: 57.35 грн10+: 40.85 грн25+: 33.22 грн75+: 31.26 грн300+: 29.8 грн525+: 28.75 грн5025+: 26.51 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74LCX245MTC | 1203 | від 57.35 грн 1+: 57.35 грн10+: 40.85 грн73+: 33.11 грн146+: 31.28 грн292+: 29.78 грн511+: 28.76 грн1022+: 27.7 грн2555+: 26.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LCX245MTCX | 2139 | від 61.55 грн 1+: 61.55 грн10+: 43.22 грн25+: 38.75 грн100+: 33.78 грн250+: 31.47 грн500+: 30.08 грн1000+: 29.24 грн2500+: 26.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
