
74LCX245WM
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
74LCX245WM — електронний компонент виробника onsemi, категорія Interface ICs. Корпус: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74LCX245WM.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 16.41 до 28.11 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 3.6V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Logic Type: | Transceiver, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74LCX245WM | 36 | від 16.41 грн 1+: 16.41 грн | vdmais | Купити |
| 74LCX245WM | 57 | від 25.16 грн 1+: 25.16 грн | Eurocom Components | Купити |
| 74LCX245WM | 1 | 27.7 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74LCX245WM | 21043 | від 28.11 грн 2160+: 28.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
