
ADM2481BRWZ
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
ADM2481BRWZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Interface ICs. Корпус: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADM2481BRWZ.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 613.93 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Type: | RS422, RS485 |
| Data Rate: | 500kbps |
| Voltage - Supply: | 3.3V ~ 5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Technology: | Magnetic Coupling |
| Channel Type: | Bidirectional |
| Isolated Power: | No |
| Number of Channels: | 3 |
| Voltage - Isolation: | 2500Vrms |
| Inputs - Side 1/Side 2: | 2/1 |
| Rise / Fall Time (Typ): | 600ns, 600ns (Max) |
| Common Mode Transient Immunity (Min): | 25kV/µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADM2481BRWZ | 16 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADM2481BRWZ-RL7 | 6119 | від 613.93 грн 1+: 613.93 грн10+: 476.39 грн25+: 442.03 грн100+: 404.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM2481BRWZ | 1400 | від 613.93 грн 1+: 613.93 грн10+: 476.39 грн47+: 422.97 грн141+: 396.9 грн282+: 384.14 грн517+: 374.84 грн1034+: 365.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
