
ADM2587EBRWZ
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
ADM2587EBRWZ — електронний компонент виробника Analog Devices, категорія Interface ICs. Корпус: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADM2587EBRWZ.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 290.4 до 1112.09 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Analog Devices |
|---|---|
| Корпус: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Type: | RS422, RS485 |
| Data Rate: | 500kbps |
| Voltage - Supply: | 3.3V, 5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Technology: | Magnetic Coupling |
| Channel Type: | Unidirectional |
| Isolated Power: | Yes |
| Number of Channels: | 2 |
| Voltage - Isolation: | 2500Vrms |
| Inputs - Side 1/Side 2: | 1/1 |
| Rise / Fall Time (Typ): | 1.1µs, 1.1µs (Max) |
| Common Mode Transient Immunity (Min): | 25kV/µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADM2587EBRWZ-REEL7 | Є в наявності | від 290.4 грн 1+: 290.4 грн2+: 274.78 грн4+: 264.36 грн10+: 256.55 грн | IMRAD | Купити |
| ADM2587EBRWZ-REEL7 | 14 шт. | від 435 грн 1+: 435 грн | Радіомаг | Купити |
| ADM2587EBRWZ | 150 шт. | від 552.25 грн 1+: 552.25 грн10+: 497.03 грн100+: 397.62 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADM2587EBRWZ-REEL7 | 3656 | від 699.43 грн 1+: 699.43 грн3+: 587.52 грн10+: 528.77 грн50+: 489.6 грн100+: 467.22 грн250+: 419.66 грн400+: 402.87 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ADM2587EBRWZ-REEL7 | 26090 | від 1112.09 грн 1+: 1112.09 грн10+: 880.23 грн25+: 822.3 грн100+: 760.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM2587EBRWZ | 1055 | від 1112.09 грн 1+: 1112.09 грн10+: 880.23 грн37+: 801.72 грн111+: 754.74 грн259+: 727.21 грн518+: 709.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
