
ADM3202ARNZ
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ADM3202ARNZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Interface ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADM3202ARNZ.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 31.43 до 290.79 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 460Kbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 400 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADM3202ARNZ-REEL | 5 шт. | від 31.43 грн 1+: 31.43 грн | SEA | Купити |
| ADM3202ARNZ-REEL | 42 | від 33.46 грн 1+: 33.46 грн | Eurocom Components | Купити |
| ADM3202ARNZ | 138 | 35.04 грн | РБТронік (станом на 22.04.2026) | Купити |
| ADM3202ARNZ-REEL7 | 2 шт. | від 40.8 грн 1+: 40.8 грн | SEA | Купити |
| ADM3202ARNZ | 191 шт. | від 56 грн 1+: 56 грн10+: 51.8 грн100+: 46.9 грн | Радіомаг | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADM3202ARNZ-REEL7 | 6199 | від 290.79 грн 1+: 290.79 грн10+: 219.88 грн25+: 202.2 грн100+: 182.7 грн250+: 173.4 грн500+: 172.61 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM3202ARNZ | 4838 | від 290.79 грн 1+: 290.79 грн10+: 219.88 грн48+: 192.07 грн144+: 178.71 грн288+: 172.17 грн528+: 167.4 грн1008+: 163.14 грн2544+: 158.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM3202ARNZ-REEL | 2354 | від 290.79 грн 1+: 290.79 грн10+: 219.88 грн25+: 202.2 грн100+: 182.7 грн250+: 173.4 грн500+: 172.61 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
