
ADM3202ARU
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ADM3202ARU — електронний компонент виробника Analog Devices, категорія Interface ICs. Корпус: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADM3202ARU.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 215.85 до 290.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices |
|---|---|
| Корпус: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 460Kbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 400 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADM3202ARUZ-REEL7 | 590 | від 215.85 грн 1+: 215.85 грн5+: 203.93 грн25+: 180.11 грн100+: 161.89 грн250+: 151.37 грн1000+: 135.26 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ADM3202ARUZ-REEL | 6027 | від 290.83 грн 1+: 290.83 грн10+: 219.91 грн25+: 202.22 грн100+: 182.72 грн250+: 173.42 грн500+: 172.63 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM3202ARUZ-REEL7 | 4369 | від 290.83 грн 1+: 290.83 грн10+: 219.91 грн25+: 202.22 грн100+: 182.72 грн250+: 173.42 грн500+: 172.63 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADM3202ARUZ | 852 | від 290.83 грн 1+: 290.83 грн10+: 219.91 грн96+: 183.19 грн192+: 175.86 грн288+: 172.19 грн576+: 166.81 грн1056+: 162.89 грн2592+: 158.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
