
CD74HCT243M
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
CD74HCT243M — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD74HCT243M.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 71.13 до 93.21 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Logic Type: | Transceiver, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 6mA, 6mA |
| Number of Bits per Element: | 4 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD74HCT243M | 656 | від 71.13 грн 1+: 71.13 грн10+: 62.58 грн20+: 49.27 грн54+: 46.53 грн1000+: 45.13 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD74HCT243M | 1569 | від 92.51 грн 1+: 92.51 грн10+: 67.14 грн50+: 56.98 грн100+: 53.84 грн250+: 50.53 грн500+: 48.53 грн1000+: 46.89 грн2500+: 45.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD74HCT243M | 6631 | від 93.21 грн 1+: 93.21 грн10+: 50.6 грн50+: 44.01 грн100+: 41.91 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
