
E-L9637D
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
E-L9637D — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників E-L9637D.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 116.6 до 147.51 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | ISO 9141 |
| Number of Drivers/Receivers: | 1/1 |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 36V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Packaging: | Reel |
| Grade: | Automotive |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| E-L9637D013TR | 1122 | від 116.6 грн 1+: 116.6 грн2+: 110.28 грн4+: 101.15 грн10+: 90.61 грн25+: 86.4 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| E-L9637D013TR | 8717 | від 125.03 грн 1+: 125.03 грн10+: 94.13 грн25+: 85.7 грн100+: 76.57 грн250+: 72.35 грн500+: 69.05 грн1000+: 68.84 грн2500+: 64.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| E-L9637D013TR | 6837 | від 127.84 грн 1+: 127.84 грн10+: 93.99 грн25+: 85.5 грн100+: 76.14 грн250+: 71.68 грн500+: 68.99 грн1000+: 68.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| E-L9637D | 849 | від 147.51 грн 1+: 147.51 грн10+: 108.74 грн25+: 99.16 грн100+: 88.58 грн300+: 83.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
