Зображення корпусу уточнюється
FOD2741A
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
FOD2741A — електронний компонент виробника onsemi, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FOD2741A.
Всього пропозицій
17
Ціни
від 51.86 до 145.77 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 8-SMD, Gull Wing |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Transistor |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 5000Vrms |
| Voltage - Output (Max): | 30V |
| Current - Output / Channel: | 50mA |
| Current Transfer Ratio (Max): | 200% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 100% @ 10mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 1.5V (Max) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FOD2741AT | 2000 | від 51.86 грн 404+: 51.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741AS | 2205 | від 77.79 грн 270+: 77.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741ASD | 810 | від 77.79 грн 270+: 77.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741ATV | 720 | від 77.79 грн 270+: 77.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741AS | 4556 | від 105.12 грн 1+: 105.12 грн10+: 72.18 грн100+: 69.45 грн500+: 53.68 грн1000+: 53.61 грн10000+: 51.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FOD2741A | 3506 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн50+: 78.59 грн100+: 72.92 грн500+: 62.82 грн1000+: 59.52 грн2000+: 56.73 грн5000+: 53.68 грн10000+: 51.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741A | 1170 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн10+: 79.19 грн100+: 73.58 грн500+: 62.86 грн1000+: 59.5 грн2000+: 56.7 грн5000+: 53.54 грн10000+: 51.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FOD2741ASV | 1004 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн10+: 95.73 грн100+: 72.85 грн500+: 62.75 грн1000+: 59.46 грн2000+: 56.67 грн5000+: 53.63 грн10000+: 51.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741ASV | 890 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн10+: 96.01 грн100+: 72.88 грн500+: 62.86 грн1000+: 59.43 грн2000+: 52.91 грн5000+: 51.51 грн10000+: 49.97 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FOD2741ATV | 763 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн10+: 95.73 грн100+: 72.85 грн500+: 62.75 грн1000+: 59.46 грн2000+: 56.67 грн5000+: 53.63 грн10000+: 51.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741AV | 500 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн10+: 95.73 грн100+: 72.85 грн500+: 62.75 грн1000+: 59.46 грн2000+: 56.67 грн5000+: 53.63 грн10000+: 51.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741AS | 375 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн50+: 78.52 грн100+: 72.85 грн500+: 62.75 грн1000+: 59.46 грн2000+: 56.67 грн5000+: 53.63 грн10000+: 51.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741ATV | 45 | від 133.85 грн 1+: 133.85 грн10+: 96.01 грн100+: 72.88 грн500+: 62.86 грн1000+: 54.52 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FOD2741ASD | 1327 | від 135.26 грн 1+: 135.26 грн10+: 96.71 грн100+: 73.58 грн500+: 63.07 грн1000+: 59.43 грн2000+: 55.43 грн5000+: 54.45 грн10000+: 51.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FOD2741ASD | 869 | від 139.46 грн 1+: 139.46 грн10+: 99.51 грн100+: 75.76 грн500+: 65.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD2741ASDV | 1585 | від 145.07 грн 1+: 145.07 грн10+: 103.72 грн100+: 79.19 грн500+: 67.84 грн1000+: 62.86 грн2000+: 59.85 грн5000+: 57.89 грн10000+: 55.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FOD2741ASDV | 3266 | від 145.77 грн 1+: 145.77 грн10+: 104.63 грн100+: 79.84 грн500+: 68.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
