Зображення корпусу уточнюється
FOD814A3S
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
FOD814A3S — електронний компонент виробника onsemi, категорія Interface ICs. Корпус: 4-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FOD814A3S.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 38.83 до 42.9 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, Gull Wing |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | AC, DC |
| Output Type: | Transistor |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 5000Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 70 V |
| Rise / Fall Time (Typ): | 4µs, 3µs |
| Voltage - Output (Max): | 70V |
| Current Transfer Ratio (Max): | 150% @ 1mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 50% @ 1mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FOD814A3SD | 67 | від 38.83 грн 1+: 38.83 грн10+: 27.52 грн43+: 22.96 грн50+: 21.91 грн100+: 21.21 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| FOD814A3SD | 7831 | від 42.83 грн 1+: 42.83 грн10+: 29.77 грн100+: 21.53 грн500+: 17.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FOD814A3SD | 7475 | від 42.9 грн 1+: 42.9 грн10+: 29.56 грн100+: 21.35 грн500+: 17.55 грн1000+: 15.94 грн2000+: 14.96 грн5000+: 14.6 грн10000+: 13.55 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
